Вартість навчання в автошколі – ціни 2021

Якщо Ви вирішили вступити до нас в автошколу, то цілком резонним постає питання ціни за навчання. Адже саме після того, як учень почує вартість, він вирішує для себе чи готовий він вступити на навчання або ж варто трохи почекати і накопичити ще коштів для цих цілей. Повний курс навчання включає в себе 138 годин теоретичних занять і 56 годин практичних. В рамках цих курсів Ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію, яка допоможе Вам орієнтуватися в русі і правильно подіяти в екстрених ситуаціях.

вартість навчання в автошколі

Теоретичні заняття включають в себе:

 • Вивчення правил дорожнього руху;
 • Пристрій автомобіля, правила перевезення і експлуатації;
 • Розгляд ситуацій на дорогах;
 • Правила надання долікарської допомоги;

І багато інших дисциплін, які входять в вартість навчання на права. Всі заняття викладає викладач з величезним досвідом роботи, вміє правильно і швидко донести всю необхідну інформацію на зрозумілій мові. Всі навчальні класи обладнані необхідними допоміжними тренажерами і макетами, які допомагають в навчанні.

Практичні заняття включають в себе навчання водінню на автодромі на автомобілі, представленому в автопарку нашого навчального закладу. Всі заняття на автодромі або місті можна підлаштувати згідно з Вашим графіком, щоб Ви змогли поєднати навчання з справами. Автодром включає наступні вправи:

 1. Естакада;
 2. Гараж;
 3. Паралельна парковка;
 4. Змійка;
 5. Повороти і розвороти.

Після того, як Ви навчитеся керувати автомобілем, Ви будете допущені до водіння в місті. Всі автомобілі обладнані додатковими педалями, завдяки яким інструктор може внести корективи в управління автомобілем, вчасно реагуючи на всілякі екстрені ситуації. Всі ці заняття вже включені у вартість прав. Найчастіше, заданого кількість годин вистачає для того, щоб курсант зміг оволодіти необхідними знаннями. У разі, якщо Ви не укладаєтеся в рамки даного часу на водіння, автошкола запропонує Вам додаткові заняття в автошколі, ціна яких обговорюється безпосередньо з представником автошколи.

По закінченню занять Ви здаєте іспити в автошколі щодо практичного і теоретичного курсу, де перевірять засвоювання матеріалу. У разі, якщо успішно здаєте іспити, Ви будете допущені до ДАІ. Якщо ж іспити не були здані з першого разу, Вам надається можливість перездачі, але варто враховувати, що повторна вартість здачі на права становить 1500 гривень. За іспит в ДАІ також доведеться заплатити.

У скільки обійдуться права?

курси водіння ціна

Варто враховувати, що Вам доведеться заплатити не тільки за навчання в автошколі. Зрозуміло, оплата навчальних курсів є основним витратою, але до неї додається ще кілька пунктів:

 • Додаткові заняття (якщо будуть потрібні;
 • Медична комісія (нарколог і психолог оплачуються окремо від інших лікарів);
 • Мито на водійські права;
 • Фотографії для автошколи (в разі необхідності);
 • Підручники і екзаменаційні квитки (вони допоможуть здати на права, ціна їх невисока, а результат куди краще, ніж якщо Ви зважитеся завантажити додаток на телефон).

Також варто враховувати, що якою б гарною не була підготовка, за статистикою, тільки близько 30% випускників можуть здати всі іспити з першого разу. Всі інші змушені записуватися на перездачу.

Вартість навчання водінню в нашій автошколі складає:

КурсЦіна
Категорія Авід 6000 ₴
Категорія Bвід 8000 ₴
Категорія Cвід 11 000 ₴
Категорія Dвід 7000 ₴
Експрес курсвід 1500 ₴
Онлайн навчаннявід 4000 ₴
Відновлення навиківвід 2000 ₴
Уроки водіння для початківціввід 6000 ₴
Уроки водіння по містувід 6000 ₴
Уроки водіння на МКППвід 9000 ₴
Уроки водіння на АКППвід 10000 ₴
Курси екстримального водіннявід 12000 ₴
Автошкола у вихідні днівід 5000 ₴
Перепідготовка з АКПП на МКПП2000 ₴ за 2 години
Перепідготовка з МКПП на АКПП2000 ₴ за 2 години
Для автоледівід 6000 ₴

З усіх інших питань Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів по телефону, за допомогою заявки на сайті або ж прийти до нас в автошколу особисто. Ми пропонуємо курси водіння, ціна яких приємно дивує, а підхід наших викладачів радує і допомагає готувати справжніх професіоналів!

Ціни які вказані на сайті остаточні?
Ціни актуальні, але можуть змінюватися в залежності від поточних акцій і знижок на курси.
Як часто Ви оновлюєте прайс-лист?
В основному оновлення цін в прайс-листі відбувається не частіше ніж раз на рік.