Автошкола біля метро Позняки

автошкола біля метро позняки

У сучасному світі гостро стоїть питання отримання водійських прав, адже мати власний транспортний засіб – значить бути мобільним, вміти їхати в будь-який куточок Києва, їхати на вихідні з сім’єю за місто і т.д.

Велике значення має вибір школи для водіння. Ми пропонуємо вам навчитися керувати автомобілем в автошколі на Позняках. Ви отримаєте якісне навчання від кваліфікованих і досвідчених викладачів, які вже багато років навчають студентів і випустили на дороги Києва велику кількість компетентних і здібних водіїв. Якщо ви хочете навчитися безпечно і маневрено їздити, запрошуємо вас на заняття.

Які курси ми проводимо

У автошколі в Києві Ви можете пройти наступні навчальні програми:

 1. Курси водіння в категорії В (водіння автомобіля з автоматичною або механічною коробкою передач);
 2. Навчання онлайн з дому;
 3. Уроки відновлення навичок (повторний курс);
 4. Екстремальні заняття водіння.

Навчальний процес в закладі формується таким чином, що спочатку курсанти отримують основну інформацію, поступово підвищуючи рівень складності матеріалу. Теоретичні заняття проводяться в комфортних і візуально обладнаних аудиторіях. Ми визначили оптимальну кількість людей у групі, щоб вчитель міг присвятити час кожному учневі і відповісти на всі питання, що виникають.

Під час практичного заняття кожен курсант отримує досвід їзди в обмеженому просторі на автодромі, а потім відпрацюєте свої навички на відкритих дорогах міста.

Курси водіння на Позняках – це те, що потрібно водієві початківцю, щоб освоїти практичне водіння і безстрашно почати їздити відразу після останнього іспиту.

Переваги школи водіння на Позняках

курси водіїв метро позняки

Наша школа затребувана, тому що ми пропонуємо повний спектр послуг для наших студентів:

 1. Гнучкий графік;
 2. Низька ціна;
 3. Оптимальний час тренувань;
 4. Сучасний автопарк і великий вибір автомобілів;
 5. Грамотні та кваліфіковані інструктори;
 6. Чудове розташування.

Тренування з водіння на Позняках може відбуватися в комфортних і дружніх умовах. У нас відмінні показники по здачі іспитів в ДАІ з першого разу, адже наші студенти отримують знання за програмою, яка максимально адаптована для людей з різним рівнем підготовки.

Скільки коштує перездати права на Позняках

Ви можете отримати права на Позняках за доступною ціною, яка залежить від:

 1. Кількість учнів у групі;
 2. Обраний графік тренувань;
 3. Курс.

Перевірте остаточну вартість занять у нашого менеджера.

Автошкола біля метро Позняки запрошує всіх бажаючих пройти курси по відінню швидко, якісно і з гарантією успіху. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам по телефону. Ми відповімо на всі Ваші запитання і знайдемо оптимальну програму занять.

Ціна на навчання в автошколі на Позняках

Залишилися питання?