Автошкола на Лівому березі в Києві

Сучасна людина має велику кількість завдань, які вимагають від неї рухливості і пересування в різних частинах міста. Якщо ви вирішили отримати права, потрібна автошкола в Києві на Лівому березі. Ви за короткий час освоїте практичні навички водія і зможете впевнено почати їздити по місту.

Ми цінуємо Ваш час, тому сформували зручні навчальні програми, які дозволять вам швидко і якісно зануритися в навчання і отримати довгоочікуване водійське посвідчення. У відділенні на Лівому березі працюють досвідчені викладачі, які можуть пояснити весь матеріал, починаючи з основ.

Які послуги ми надаємо?

автошкола лівий берег

Наша автошкола на Лівобережжі проводить:

 1. Теоретичні заняття з правил дорожнього руху;
 2. Практичні заняття з водіння на автодромі та в місті;
 3. Уроки водіння з механічною коробкою передач;
 4. Уроки водіння з автоматичною коробкою передач;
 5. Онлайн-навчання;
 6. Курси відновлення навичок;
 7. Екстремальні заняття водіння.

Програма занять формується таким чином, що спочатку курсанти вивчають прості теми, поступово переходять на більш складні. Після освоєння теоретичної частини і складання іспиту студенту дозволяється їздити з інструктором на автодромі, а потім їздити по місту.

Наша школа оснащена сучасними класами, надає візуальні та зручні навчальні посібники, які дозволяють легко і швидко навчитися їздити і без проблем отримати права.

Переваги автошколи на Лівому березі

Автошкола на Лівому березі в Києві має наступні переваги:

 1. Кращі методи навчання;
 2. Грамотні та професійні викладачі;
 3. Сучасний автопарк;
 4. Гнучкий графік тренувань;
 5. Зручне розташування;
 6. Доступні ціни.

Ми використовуємо особистий підхід до наших студентів, щоб зробити навчання максимально зручним для них. Ми проводимо як онлайн, так і офлайн навчання, наш автопарк оснащений новим і комфортним транспортом, а викладачі мають багаторічний досвід роботи в сфері водіння, тому можете бути впевнені, що навчитеся безпечно їздити і маневрувати в автошколі Києва на Лівому березі.

Вартість навчання в автошколі на Лівому березі

автошкола на лівобережній

У нашому закладі ми встановили доступні ціни на всі види послуг, щоб кожен міг вчитися у нас і відкривати для себе вміння керувати автомобілем.

Вартість навчання залежить від:

 1. Вибраної програма;
 2. Кількості людей у класі (індивідуальні або групові класи);
 3. Розклад занять.

Ми працюємо над якістю, тому формуємо невеликі групи, щоб вчитель міг приділити достатньо часу кожному учневі. Ми вже підготували велику кількість курсантів, які зараз є впевненими водіями транспортних засобів. Вибираючи автошколу на Лівому березі, ви обираєте якісне навчання та безпечне водіння!
Зателефонуйте нам зараз і подайте заявку на курси водіння.

Ціна на навчання в автошколі на Лівому березі

Залишилися питання?