Автошкола вихідного дня у Києві

автошкола вихідного дня

У швидкому ритмі мегаполісу ми прагнемо встигнути якнайбільше. Найчастіше часу на додаткові курси чи навчання не залишається, а здобути навички необхідно. Що ж робити? Саме для цього у нашій установі були створені курси водіння у вихідні дні. Вони покликані навчати навіть найзайнятіших людей, які хочуть отримати права, але вони практично не мають на це часу.

Кому потрібні курси водіння вихідного дня

Для кого буде актуально пройти таке навчання?

 • Тим, хто працює по буднях і не встигає приїжджати до автошколи на заняття;
 • Тим, хто навчається у вечірній час, коли проходять уроки у школі;
 • Мамам у декреті, які не мають можливості відвідувати автошколу в будні дні.

Здобути права реально незалежно від того, в якому ритмі ви живете. Сьогодні кожен охочий зможе відучитися та опанувати навички водіння транспорту. Ми пропонуємо зручний та гнучкий графік для всіх. Ви можете вибрати ранкові чи вечірні заняття. Не варто переживати через те, що дороги у вихідні будуть завантажені. Наші інструктори завжди вибирають найменш людні траси.

Навчальний процес організований зручним чином, тому навіть якщо у вас дуже мало часу на виконання домашніх завдань, ви зможете освоїти матеріал, максимально ефективно займаючись під час уроків. Група вихідного дня в автошколі – найкращий вибір для тих, хто цінує свій час та комфорт!

Програма навчання

група вихідного дня

Програма навчання в автошколі у вихідні не відрізняється від стандартного курсу водіння.

 • Спочатку учні проходять теоретичні заняття;
 • Після складання іспиту з теорії отримують допуск до практичних занять на автодромі;
 • Після складання внутрішнього іспиту майбутні водії виїжджають до міста.

Кожне теоретичне заняття відбувається у сучасних обладнаних навчальних класах за методикою від простого до складного. Тут учні вивчають внутрішній устрій автомобіля, правила дорожнього руху, правила надання першої медичної допомоги.

Практика на автодромі дозволить кожному отримати досвід у їзді в обмеженому просторі. Курсант навчиться руху на естакаді, парковці бічній, задній, їзді з перешкодами. Наш автопарк дозволяє вибрати будь-який зручний транспорт для їзди: з механічною чи автоматичною коробкою передач, вітчизняного виробництва чи іномарку. Якщо ви знаєте, яким автомобілем керуватимете після навчання, ми допоможемо підібрати авто зі схожими характеристиками.

Учню потрібно буде скласти іспит на автодромі, щоб отримати допуск до міста. Там починається практична їзда в реальних умовах: розвороти, складні перехрестя, маневрування в пробках, рух кільцем і т.д. Наш інструктор завжди страхує курсанта, тож не варто переживати, що може виникнути аварійна ситуація. Викладач завжди буде поряд.

Ціни

КурсЦіна
Водіння на МКПП9000 ₴
Водіння на АКПП10000 ₴
Додаткове заняття (МКПП)400 ₴
Додаткове заняття (АКПП)600 ₴

Чому потрібно обрати нашу автошколу у Києві

Нашу автошколу групи вихідного дня обирають, бо:

 • У нас працюють досвідчені та кваліфіковані викладачі;
 • Ми пропонуємо гнучкий графік навчання;
 • Вартість курсів доступна кожному;
 • Зручне територіальне перебування у Києві;
 • Наші учні завжди успішно складають іспити та отримують права у короткий термін.

Якщо ви хочете відкрити нові навички, ми вас чекаємо! Наш навчальний процес розрахований на курсанта, який не має жодного водійського досвіду. Ми зможемо навчити кожного. Наші ціни приємно радують, нас рекомендують друзям, і ми навчили не одне покоління грамотних водіїв. Приєднуйтесь і ви! Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами та уточнить усі деталі навчання.

Залишились питання?