Курси відновлення навичок водіння

wheel
Водіння
1 година
fuel
Бензин
Включено у вартість
clock
Термін навчання
1 година
price
Вартість
від 400 ₴

Наша автошкола надає можливість відновлення навичок водіння в Києві. Часто буває, що після проходження навчання у курсанта немає можливості застосувати отримані знання в практичних заняттях. Так буває, коли немає часу, особистого автомобіля, можливості водити, або раптово з’явився страх водіння. В цьому випадку вам знадобиться пройти курси відновлення навичок водіння з викладачем.

У процесі навчання ви навчитеся:

 • Тримати дистанцію і орієнтуватися в межах смуг дорожнього руху;
 • Перестроюванню в щільному потоці автомобілів;
 • Безбоязному переїзду складних перехресть;
 • Керуванню автомобілем у нічний час

Ми пропонуємо вам заново відкрити в собі можливість їзді на авто і відучитися на права в короткий термін і за дуже привабливою вартості.

відновлення навиків водіння

Коли необхідно відновлення водійських навичок

Як показує наш досвід, при виникненні однієї з наступних ситуацій до нас звертаються за тим, щоб повторно отримати знання:

 1. Водійське посвідчення є, але автомобіль з’явився тільки через роки. Необхідно взяти уроки з водіння;
 2. Сталася аварія, після якої водій боїться виїжджати на дорогу. Необхідно кілька занять з відновлення впевненого водіння;
 3. Є труднощі з деякими маневрами, наприклад, з паркуванням в умовах невеликого простору і вузьких паркомісць. Необхідно потренуватися на автодромі;
 4. Ви поміняли транспорт: автомобіль з механікою на автомат і навпаки.

Ціни на відновлення навичок водія

Категорія Ціна в рамках курса, ₴ Ціна поза курсом, ₴ Термін підготовки
B 500 700 60 хв.
A 700 800 60 хв.
A1 700 700 60 хв.
C 800 900 60 хв.
C1 800 900 60 хв.
D 800 900 60 хв.

Підвищення навичок водіння потрібно як в цих, так і в інших ситуаціях. Ми завжди рекомендуємо при виникненні страху або невпевненості на дорозі взяти кілька занять в автошколі з інструктором. Ви заплатите невелику ціну за те, щоб поїздити в автопарку і на жвавій дорозі, але отримаєте набагато більше переваг, адже ви зможете знову пересуватися на автомобілі по дорогах.

Розклад занять
Відновлення навичок
dayПонеділок – П’ятниця
time08:00 – 21:00

Як організувати навчальний процес

курси підвищення навичок водіння

Для того щоб записатися в нашу автошколу, необхідно:

 • Зателефонувати за номером, який вказаний на сайті, і залишити заявку;
 • Вибрати зручний для вас графік і узгодити його з викладачем;
 • Інструктор проводить з вами бесіду, після чого робить висновок про рівень ваших знань і вирішує якими навичками вам необхідно опанувати;
 • Далі складається програма, згідно з якою вас будуть навчати;
 • Починаються заняття.

Основна мета: відродити в вас впевненість і бажання керувати, зробити його максимально безпечним. Як правило, на теоретичні заняття йде менше часу, адже ці знання легко відновити. Але учневі потрібен час, щоб освоїти практичну їзду.

Наші класи

Вибір нашої автошколи для відновлення навичок водіння

Наш заклад оснащений сучасним обладнанням, оновленими навчальними класами, і сприяє тому, що успішно скласти іспит з водіння і відновити втрачені знання. Наші інструктори відрізняються терпінням, відповідальністю і великим досвідом водіння, тому ви можете бути впевнені в їх кваліфікованості і здатності донести до вас знання.

Наш автопарк

Відновлення навичок водіння має приємну доступну ціну, тому не варто відкладати це питання в довгий ящик. Телефонуйте нам прямо зараз і ми надамо вам пораду з усіх питань.

Кому може стати в нагоді курс відновлення навичок водіння?
В основному на цей курс приходять жителі областей, які переїхали до Києва і бояться їздити за кермом в такому щільному трафіку столиці.
На яких транспортних засобах можна пройти навчання?
Наша автошкола пропонує навчання на мотоциклах а також на автомобілях як з механічною так і з автоматичною коробкою перемикання передач.
Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 7 )