Інструктори з водіння в Києві

інструктор з водіння

Останнім часом кількість автомобілів на дорогах різко зросла. І це не дивно, адже такий вид транспорту дозволяє з комфортом дістатися до необхідного пункту, не витрачаючи багато часу і нервів. Але щоб така їзда доставляла максимальне задоволення, необхідно грамотне індивідуальне навчання водінню, щоб не створювати небезпечні ситуації. Адже часто після того, як учень отримує знання, він не готовий до руху на вулицях нашого міста, постійно хвилюючись перед кожною поїздкою, а це значно ускладнює ситуацію на дорозі. Давайте розглянемо основні причини чому люди звертаються за допомогою до автоінструктор:

 1. Навчання водінню з метою отримання водійського посвідчення;
 2. Для більш комфортної їзди по завантажених вулицях нашого міста;
 3. Навчання новим технікам водіння в екстремальних умовах: ожеледиця, вночі та багато іншого;
 4. З метою знову набратися впевненості за кермом після аварійної ситуації.

І багато іншого. Якщо Ви сумніваєтеся в своїх знаннях або Вам необхідно знову відчути впевненість за кермом, то Вам допоможе наша автошкола!

Індивідуальне навчання водінню з нашим інструктором допоможе освоїти керування транспортним засобом на хорошому рівні в самих різних умовах, швидко і правильно сприймати інформацію (знаки дорожнього руху, розмітку і так далі), орієнтуватися на дорогах, здійснювати всілякі маневри, а також навчать безаварійного водіння. Також в рамках індивідуальних занять з водіння інструктор допоможе Вам впоратися з хвилюванням, стати впевненіше і насолоджуватися водінням! Адже при спокійному і впевненому водінні водій отримує максимальне задоволення від процесу.

Ціни на приватні уроки інструктора з водіння

Курс Ціна
Приватні уроки відновлення навиків від 400 ₴ за 1 годину
Приватні уроки водіння для початківців від 400 ₴ за 1 годину
Приватні уроки водіння по місту від 400 ₴ за 1 годину
Приватні уроки водіння на МКПП від 400 ₴ за 1 годину
Приватні уроки водіння на АКПП від 400 ₴ за 1 годину
Приватні уроки екстримального водіння від 700 ₴ за 1 годину
Приватні уроки перепідготовки з АКПП на МКПП від 400 ₴ за 1 годину
Приватні уроки перепідготовки з МКПП на АКПП від 400 ₴ за 1 годину

Приватні уроки водіння в Києві

Незалежно від Ваших цілей, при зверненні до нашого інструктора, Ви отримаєте максимальний рівень сервісу, що допомагає вдосконалювати Ваші знання. Адже наші приватні інструктори з водіння мають ряд переваг:

приватний інструктор з водіння
 • Досвід водіння більше 10 років, вміння не просто передати завчені за підручником правила, а поділиться власним величезним досвідом, який зміг накопичити за ці роки.
 • Відмінна репутація, яка підтверджується словами наших курсантів. Добре ім’я наших приватних автоінструктор допомагає збільшувати базу вдячних клієнтів, яким нас радять їх знайомі і друзі.
 • Терпіння і повагу до навчаються. Наші інструктори ніколи не опустяться до криків, завжди ввічливі і вміють дохідливо пояснити інформацію. Тим самим допомагаючи розвинути впевненість в собі учнів.
 • Індивідуальна програма, яка допомагає в навчанні водінню без зайвої інформації, адже кому-то потрібно навчитися з нуля, а хтось вже володіє деякими знаннями.
 • Гнучкий графік і необмежену кількість годин. З нашим автоінструктор Ви зможете проходити навчання до тих пір, поки не вирішите для себе самі, що Ви готові до водіння.
 • Самостійний вибір дороги. З нашим викладачем Ви зможете проходити навчання водінню автомобіля за обраним Вами маршруту, що значно покращує навички водіння в необхідному Вам напрямку.

Кожен автоінструктор нашої автошколи володіє своїми методами навчання, але все як один люблять свою роботу і повністю віддають себе їй! Візьміть кілька уроків приватного навчання водінню у них і переконайтеся в цьому! Залишилися якісь питання або Ви хочете записатися до нас на навчання? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: по телефону, через заявку на сайті або прийдіть особисто до нас в офіс! Ми будемо Вам раді!

Чим курси приватних автоінструкторів відрізняються від загально прийнятих?
Приватний інструктор зможе передати більше знань і приділити Вам більше уваги ніж на групових курсах.
Який середній стаж викладання Ваших інструкторів?
Середній стаж навчання водінню наших інструкторів становить 5 років.
Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 8 )