Автошкола на правому березі Києва

Хочете отримати права і шукаєте для нього найкращий заклад? Пропонуємо вам пройти курси з водіння в автошколі Києва на правому березі. Це сучасна і обладнана школа, яка працює за затвердженим методом навчання.

Часто у курсантів виникає страх за кермом і питання, чи зможуть вони навчитися керувати автомобілем. Наші студенти знають, що ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного, і наші кваліфіковані викладачі будуть навчати водіння якомога легше і легше.

Як проходить навчання

Стандартний курс водіння включає в себе три етапи:

  1. Теоретичний блок;
  2. Водіння на автодромі;
  3. Практичні заняття в місті.

Щоб отримати доступ до наступного етапу, необхідно скласти іспит.

Теоретичні заняття проводяться в комфортних і спеціально обладнаних аудиторіях. Ми використовуємо наочні посібники для того, щоб презентація інформації була максимально доступною для всіх, незалежно від рівня початкових знань.

Відкривши допуск до занять з інструктором на автодромі, ви отримуєте можливість освоїти практичні навички їзди в обмеженому просторі: підйом і спуск з шляхопроводу, рух з перешкодами, бічна, передня і задня парковка і т.д.

Після здачі іспиту на автодромі дозволяється їздити по місту на транспорті. В автошколі на Правому березі Києва знаходиться великий і сучасний автопарк, поруч з водієм в машині завжди знаходиться інструктор з можливістю управління і безпеки в разі небезпечної ситуації.

Чому варто вибрати автошколу на Правому березі

Наша автошкола рекомендована, оскільки:

  1. Даємо вибір – гнучкий графік, зручний час для занять, вибір інструктора і викладача теорії, великий вибір різних навчальних програм;
  2. Ми зберігаємо якість навчання на найвищому рівні – наші викладачі та інструктори висококваліфіковані і мають великий досвід. Наша автошкола має відмінну статистику складання іспитів в ДАІ;
  3. Ми встановили доступні ціни на навчання – прагнемо, щоб кожен міг отримати послугу і навчитися їздити.

Відділення на Правому березі має зручне транспортне розташування, тому дістатися до офісу можна навіть після робочого часу.

Скільки коштує навчання в автошколі на Правому березі

Вартість уроків залежить від:

  1. Навчальні програми;
  2. Набори класів (кількість людей у групі, індивідуальні класи);
  3. Графіка (будні або вихідні, вранці або ввечері);
  4. Терміновість (регулярний курс або прискорення).

У автошколі на Правому березі Києва ви отримаєте найкращу якість обслуговування за прийнятною ціною. Ми маємо велику кількість позитивних відгуків від студентів, які сьогодні стали впевненими водіями і мають всі навички безпечного та маневреного водіння на дорогах. Приєднуйтесь до вас! Зателефонуйте зараз і ми відповімо на всі ваші запитання.

Ціна на навчання в автошколі на Правому березі

Залишилися питання?