Експрес курси водіння в Києві

експрес курс водіння

Якщо у вас немає часу на проходження повноцінної програми в автошколі, ми готові запропонувати вам експрес курс навчання водінню. Він складається з таких же блоків, як і звичайний курс: теорія і практичні заняття. Відмінності лише в тому, що вся інформація дається більш стисло. При цьому якість занять анітрохи не страждає, викладачі детально зупиняються на всіх найважливіших темах, які потрібно знати майбутньому водієві.

Кому підійде інтенсивне навчання за прискореною програмою?

 • Бізнесменам;
 • Мамам в декреті;
 • Тим, хто хоче отримати права в новій категорії.

У нашій автошколі ви можете розраховувати на якісну подачу матеріалу і професіоналізм викладачів і інструкторів. Велика перевага – філії в різних районах Києва, тому незалежно від вашого територіального знаходження ми зможемо підібрати школу, в якій вам буде зручно пройти навчання.

Ціни

КурсЦіна
Експрес навчання на МКППвід 1500 ₴
Експрес навчання на АКППвід 1500 ₴
Додаткові зайняттявід 300 ₴

Програма прискорених курсів водіння

експрес навчання в автошколі

Навчання в найкоротші терміни передбачає проходження наступних етапів:

 • Теоретичні заняття в навчальних класах;
 • Практичні заняття на автодромі;
 • Практика їзди в місті.

Теоретичні заняття проходять в автошколі з використанням інтерактивних матеріалів і сучасних методик, які дозволяють отримати знання кожному, незалежно від початкового рівня підготовки. В ході уроків будуть розглянуті не тільки правила дорожнього руху, а й надання першої медичної допомоги.

Після здачі іспиту з теорії учень допускається до їзди на автодромі. Там будуть відпрацьовані маневри в умовах обмеженого простору: парковка, в’їзд і спуск з естакади, рух з перешкодами і т.д. Після того як курсант складе іспит в автопарку, починаються практичні заняття в місті. Вони містять в собі освоєння таких навичок, як їзда задом, маневрування на невеликій швидкості, кільцевий рух, розвороти і т.д.

В ході експрес навчання в автошколі учнів завжди супроводжують інструктори, до яких в будь-який момент можна звернутися за допомогою. Не варто переживати, що щось може не вийти. Наші учні завжди успішно складають іспит в ДАІ.

Чому потрібно здати на права екстерном в нашій школі

Ми пропонуємо не відкладати на потім, а вже зараз записатися на експрес уроки водіння в Києві, оскільки наша автошкола – це:

 • Можливість вибрати зручне для вас місце і час для навчання;
 • Кваліфіковані викладачі та досвідчені інструктори;
 • Сучасний автопарк;
 • Оснащений всім необхідним автодром;
 • Можливість вибрати навчання їзди на авто з АКПП або на механіці;
 • Низька ціна експрес курсів водіння.

Якщо ви цінуєте свій час і не хочете витрачати його даремно, а зосередитися на навчанні, роботі, інших справах, тоді експрес-курс навчання водінню – то, що вам потрібно! Ми пропонуємо гнучкі умови по графіку і вартість занять, які ви можете дізнатися у нашого менеджера. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, ми відповімо на всі ваші запитання і гарантовано підберемо варіант, який вас влаштує!

Залишилися питання?
Як довго триває експрес курс водіння?
Тривалість курсу залежить від попереднього досвіду учня, вільного часу і швидкості, з якою він може навчатися.
Що таке експрес курс?
Це та ж сама програма, що й основний курс навчання, але ми проводимо заняття частіше, складаємо план занять для кожного учня і робимо наші уроки довше, ніж зазвичай.