Документи для навчання в автошколі

Перед тим, як вступити на навчання, Вам необхідно зібрати пакет документів і оплатити навчання згідно з договором. Знадобиться наступний перелік документів в автошколу:

Назва документу
Паспорт. Виключно оригінал, копія не підійде;
Квитанція про оплату навчання. У разі, якщо оплата навчання не відбулася в автошколі. Після оплати навчання складається договір з автошколою;
Медична довідка про стан здоров’я. Комісія проходиться за місцем прописки, а також в будь-якій поліклініці. У другому випадку Вам не доведеться витрачати багато часу, а всіх лікарів можна пройти в одному місці, за винятком нарколога і психіатра;
Фотокартки розміром 3 * 4. Використовуються як кольорові, так і чорно-білі фото. Причому бажано робити їх на матовому папері, щоб уникнути відблисків. Вони необхідні для довідки і свідоцтва про закінчення автошколи.

Після того, як надасте документи для автошколи, Ви будете допущені до навчання.

Коли може знадобитися медична довідка?

Наявність медичної довідки необхідно у випадках:

 • Під час вступу в нашу автошколу;
 • Щоб скласти іспит в ГСЦ МВС;
 • Якщо хочете відкрити нову категорію;
 • По закінченню терміну 10 років з моменту отримання прав;
 • У деяких випадках відновлення прав після позбавлення;
 • При вступі на роботу професійним водієм.;
документи для автошколи

Медична коміссія.

Автомобіль вважається джерелом підвищеної небезпеки, а до навчання допускаються не всі. Щоб перевірити, чи можна Вам водити автомобіль, потрібно медичний огляд, який проходиться до початку навчання або в перші 2 тижні. Щоб отримати медичні довідки для автошколи, Ви повинні пройти лікарів:

 • Окуліст;
 • Офтальмолог;
 • Психіатр;
 • Нарколог.

Якщо Ви носите окуляри або лінзи лікар зробить спеціальну відмітку про те, що Вам необхідно їх наявність за кермом. Психіатр і нарколог відвідуються окремо, вони приймають в диспансері за місцем прописки. Кожен з фахівців після огляду поставить свій підпис у довідці і складе висновок про Вашу придатність до керування автомобілем. У разі, якщо Вам потрібні документи для автошколи на категорії С, D, CE, DE (і їх підкатегорії) необхідно також пройти огляд у лора і невролога. Варто врахувати, що спочатку Вам буде потрібно пройти обстеження у психіатра і нарколога, а вже потім Ви будете допущені до інших лікарів.

Скільки коштують документи в автошколу?

У приватних клініках вартість огляду лікарів коштує близько 2000 гривень, а державні лікарні надають свої послуги за 1300. Сам огляд рідко триває більше двадцяти хвилин. Решта документів виготовляються в нашій автошколі (за винятком фотографій), вартість виготовлення включена в ціну навчання. Якщо у Вас залишилися питання про те які документи потрібні для автошколи, то Ви завжди можете задати їх нашому менеджеру по телефону, а також залишивши заявку на сайті або прийшовши до нас в школу. Ми будемо Вам раді!

Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 8 )