Автошкола для жінок у Києві

навчання жінок водінню

У сучасний час співвідношення водіїв-чоловіків та водіїв-жінок практично вирівнялося. Це зрозуміло: жінкам, які перебувають у декреті, часто необхідно активно пересуватися з дитиною містом, діловим леді часто потрібно бути в роз’їздах по роботі. Коли виникає необхідність відучитися на права, багато хто постає перед вибором: куди піти отримати навички керування автомобілем?

Деяким дівчатам важливо, щоб інструктор з водіння для жінок був обов’язково теж дівчиною. Ми врахували всі побажання та зробили курси максимально комфортними для будь-якої леді!

У чому особливість курсів водіння для жінок

Безумовно, вимоги до чоловіка-водія та жінки-водія однакові. Школа для автоледі була створена для того, щоби організувати максимально ефективні уроки з урахуванням жіночої психології.

Часто жінки:

 • Переживають страх і невпевненість у навчанні, оскільки існує думка, що дівчата – не найпрофесійніші водії;
 • Потребують більш ретельного пояснення деяких тем, їм потрібно більше часу на засвоєння матеріалу;
 • Досить емоційні та приймають близько до серця критику під час занять, панікують у процесі освоєння транспорту.

Саме тому наша установа пропонує не лише окремі курси для дівчат, а й жінок автоінструкторів, які допоможуть майбутній автоледі у короткий термін максимально ефективно освоїти практичну їзду.

Програма навчання водінню жінок

Заняття для дівчат не відрізняється від загальної програми для всіх, хто навчається водінню. Курс складається з:

 • Теоретичних занять у навчальних класах;
 • Практичні заняття на автодромі;
 • Їздить містом з автоінструктором для жінок.

У ході теоретичних уроків курсант навчиться розбиратися у внутрішньому пристрої автомобіля, отримає знання з правил дорожнього руху та надання першої медичної допомоги. Далі потрібно буде скласти іспит, після чого учня буде допущено до їзди на автодромі. Ми пропонуємо жінок інструкторів з водіння або чоловіків, автоледі зможе вибрати за своїм бажанням як викладача, так і автомобіль. Наш автопарк складається з сучасних та маневрених машин з механічною або автоматичною коробкою передач.

На автодромі учениці зможуть опанувати такі навички, як спуск та підйом на естакаду, паркування в гараж, паралельне паркування, рух в обмежених умовах. Після складання іспиту дівчина допускається до їзди містом. У максимально комфортних умовах вона отримає досвід керування кільцевим рухом, на складних перехрестях, навчиться швидкого реагування в екстремальних умовах.

Наша автошкола для дівчат пропонує відмінні ціна та гнучкий графік навчання. Заняття проходять у спеціально обладнаних навчальних класах та організовані таким чином, що будь-якій дівчині буде комфортно, доступно та зрозуміло виклад матеріалу.

Ціни

КурсЦіна
Водіння для жінок на МКПП9000 ₴
Водіння для жінок на АКПП10000 ₴
Додаткове заняття (МКПП)400 ₴
Додаткове заняття (АКПП)600 ₴
курси водіння для жінок

Чому потрібно вибрати наші курси автоледі в Києві

Нашу школу водіння для жінок варто вибрати тому, що:

 • У нас працюють тактичні, кваліфіковані та досвідчені викладачі;
 • Ми пропонуємо недорогу вартість навчання в автошколі для жінок;
 • Навчальний процес сформований грамотними методистами з урахуванням специфіки жіночого мислення;
 • Ми пропонуємо на вибір інструктора з водіння жінку чи чоловіка;
 • Після проходження навчального процесу у вас пропаде страх дороги, ви зможете впевнено їздити трасами.

Якщо ви вирішили відкрити здібності водія, ми з радістю допоможемо вам у цьому! Наші учні успішно складають іспити після проходження курсів. Виберіть найкращу автошколу у Києві! Записуйтесь телефоном або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами та зорієнтує з усіх питань.

Залишились питання?