Права категорії B в Києві

права категорії б

Думаю, ніхто не буде сперечатися, що наявність власного автомобіля значно спрощує життя. Це комфортний засіб пересування, яке доставить водія до необхідного пункту значно швидше, ніж громадський транспорт. Але щоб водити автомобіль, потрібно відкрити права категорії Б. Водійське посвідчення категорії B дають можливість керувати транспортним засобом з максимальною масою 3,5 тонни і кількістю місць не більше восьми (крім сидіння водія). Отримати права на авто категорії B можливо виключно з вісімнадцяти років, але навчитися в автошколі можна вже з настанням шістнадцяти, при цьому скласти іспит в ДАІ можна в сімнадцять років. Приємним бонусом стане і той факт, що при наявності прав категорії Б учень легко зможе водити мопеди і квадроцикли з об’ємом двигуна до 50 кубів (на які потрібно категорія М).

Ціни

КурсЦіна
Курс на права категорії Bвід 8000 ₴
Експрес навчаннявід 1500 ₴
Онлайн навчаннявід 4000 ₴
Відновлення навиків водіннявід 2000 ₴
Водіння для новачківвід 8000 ₴
Водіння на МКППвід 9000 ₴
Водіння на АКППвід 10000 ₴
Курс екстримального водіннявід 12000 ₴
Водіння у вихідні днівід 5000 ₴
Перепідготовка з МКПП на АКПП2000 ₴ за 2 години
Перепідготовка з АКПП на МКПП2000 ₴ за 2 години

Навчання на права категорії Б

Для початку освітнього процесу потрібна наявність пакета документів і довідок від лікарів. А саме:

  1. Фотографії 3 * 4 сантиметри – 3 штуки;
  2. Медична довідка за формою 003-У / У;
  3. Висновок лікаря психіатра і нарколога;
  4. Квитанція про оплату послуг автошколи.

Оплата за автошколу можлива відразу і в розстрочку протягом усього навчального процесу. Також можлива оплата за заняття за безготівковим розрахунком. При наявності всіх документів Ви без проблем зможете почати курси на права категорії Б, терміном від 2 до 3 місяців.

Процес навчання

Навчання на права категорії Б

Заняття проводяться в нашій установі в денною, вечірньою та вихідний групах. Ви легко зможете вибрати для Вас найбільш зручний графік навчання без шкоди своїм наміченим планам. Повний навчальний курс включає в себе практичні і теоретичні заняття, які допоможуть Вам отримати права на автомобіль. Уроки теорії тривають 136 лекційних годин, в рамках яких Ви зможете дізнатися докладніше про надання медичної допомоги, розберетеся в пристрої автомобіля, в подробицях дізнаєтеся про правила дорожнього руху і багато іншого. Всі наші навчальні класи оснащені необхідним обладнанням, яке допомагає в процесі навчання. Практичні заняття включають в себе навчання навичкам їзди на транспортному засобі, включаючи тренажери, автодром і місто. Курс на права категорії B в нашій автошколі включає в себе не тільки знання про те, як скласти іспити в автошколі, а й допоможуть Вам навчитися орієнтуватися на дорогах нашого міста, не потрапляючи в аварійні ситуації.

Стандартні водійські курси категорії B складають близько 56 годин, але в разі необхідності викладач може надати додаткові години, якщо майбутній водій не справляється в рамках відведеного часу. Навчання водінню проходить під наглядом інструкторів з величезним досвідом, який вони вміють передати дохідливо і оперативно. Всі автомобілі оснащені додатковими педалями для запобігання небезпечній ситуації на дорозі. Автопарк нашої автошколи категорії Б представлений повністю справними і новими автомобілями, а значить, що можливість поломки авто під час навчання практично виключена і Ви зможете максимально присвятити весь навчальний час процесу водіння.

Чому ми?

курси на права категорії Б

Здати на права категорії Б можна в багатьох автошколах нашого міста, але звернувшись до нас,

Вы гарантированно получите:

  • Якісне навчання на повністю справних автомобілях, на яких зможете опанувати всіма необхідними навичками.
  • Досвідчені і висококваліфіковані інструктори, які допомогли дуже багатьом водіям нашого міста, що підтверджують численні вдячні відгуки.
  • Низька ціна на навчання на права категорії Б, а також максимально прозора схема оплати.
  • Самостійне регулювання графіка навчання, можливість суміщення з навчанням або роботою.
  • Сучасні повністю обладнані навчальні аудиторії.
  • Наша мета не просто навчити Вас на права, а зробити так, щоб Ви безпечно орієнтувалися на дорозі, отримуючи від водіння максимальне задоволення.

Якщо Вам потрібна будь-яка додаткова інформація, наприклад, цікавить вартість навчання, то Ви завжди можете залишити заявку на нашому сайті, прийти до нас в автошколу або ж зателефонувати за номером, вказаним в контактах. З нами здати на права категорії B простіше простого!

Залишилися питання?
На яких транспортних засобах дозволено водіння з відкритою категорією Б?
Даная категорія дозволяє водіння тільки легкових транспортних засобів, загальна маса яких не перевищує 3500 кг з кількістю пасажирів не більше 8.
Яка тривалість і вартість навчання на права категорії B?
Курси навчання тривають від 2.5 до 3 місяців, а вартість варіюється від 7000 до 12000 гривень.