Права категорії D в Києві

Такий вид водійських прав потрібно виключно в ситуаціях, коли водій бажає керувати транспортним засобом з 8 і більше кількістю пасажирських місць. Щоб їх отримати, потрібно пройти спеціальне навчання в нашій автошколі. Після навчання учень отримує спеціальні документи, які говорять про високий професіоналізм і допуск до пасажироперевезень.

Ціни

КурсЦіна
Курс на права категорії Dвід 7000 ₴
Експрес курс навчаннявід 1500 ₴
Навчання онлайнвід 4000 ₴
Відновлення навиківвід 2000 ₴
Водіння для початківціввід 6000 ₴
Водіння у вихідні днівід 5000 ₴
права категорії д

Як відкрити категорію D?

Для допуску до навчання необхідної водійської категорії потрібно зібрати наступний пакет документів:

 1. Права категорії B / C;
 2. Медичну довідку про відсутність протипоказань;
 3. 2 фотографії формату 3 * 4;
 4. Паспорт;
 5. Квитанцію про оплату навчання на категорію D.

Для допуску до цієї категорії особливо ретельно потрібно пройти медичний огляд, щоб підтвердити у Вас відсутність захворювань, які передаються повітряно-крапельним шляхом і інших хвороб, які завадять управління цього транспортного засобу підвищеної небезпеки. Також для допуску до цієї категорії потрібно водійський стаж більше 3 років. Особи віком до 21 року не допускаються до категорії D. Як можна зрозуміти, такі права вимагають ретельного підходу в зв’язку з підвищеною відповідальністю, а тому водії за цим напрямком дуже затребувані у роботодавців. Всього поділяють кілька підкатегорій при навчанні на категорію Д, які засновані на максимальній кількості пасажирів і технічні характеристики ТС:

 • D – дозволяє перевезення більше 16 пасажирів;
 • D1 – перевезення пасажирів від 8 до 16 місць;
 • DE – автобуси з причепами від 750 кг до 3,5 тонн;
 • D1E – невеликі автобуси вагою не більше 750 кг.

Загальна кількість місць вважається без урахування водійського, причому при здійсненні міжміських перевезень водій зобов’язаний мати категорію DE.

Як здати на права категорії Д?

Як тільки Ви зважилися відкрити категорію, сміливо вирушайте в нашу автошколу, взявши з собою весь пакет документів. В середньому термін навчання на категорію Д займає від 2 до 3 місяців, за цей час Ви повинні пройти практичні заняття і теоретичні заняття. Заключний іспит нічим не відрізняється від здачі на категорію B і складається з декількох частин:

 1. Теорія. Перевірка знань за допомогою тестів на комп’ютері. Включає в себе основи безпеки, правил дорожнього руху, а також правила надання меддопомоги;
 2. Автодром. Здача необхідних маневрів на майданчику автошколи категорії Д. У тому числі парковка, заїзд в бокс заднім ходом, зворушення і зупинка на підйомі, маневреність в обмеженому просторі;
 3. Практика. Навички їзди на території міста по заданому інструктором і представником ДАІ маршрутом.

Після успішного складання всіх іспитів в нашій школі, курсант стає щасливим володарем нової категорії.

автошкола категорія д

Як отримати категорію D?

Навчальний процес в нашій установі розділений на 3 групи: ранкова, вечірня і група вихідного дня. Щоб заняття максимально вкладалися в Ваш графік, Ви можете вибрати зручний для себе час водіння. Для всіх бажаючих відкрити категорію Д ціна за теоретичні та практичні заняття вже врахована і називається сумарно, якщо ж хочете дізнатися вартість години їзди з інструктором, то Ви завжди можете уточнити інформацію у викладача. У суму, яку Ви оплачуєте автошколі, також включені ціна бензину, реєстрація та оформлення в ДАІ для того щоб Ви змогли отримати права категорії Д.

Ті, хто хоче отримати знання у нас і пройти курс навчання, отримують заняття від висококваліфікованих учителів, які займаються викладацькою діяльністю вже багато років, ставши професіоналами в цій галузі, з ними Ви зможете здати на категорію Д. Всі наші навчальні класи оснащені всім необхідним обладнанням для того, щоб заняття проходили максимально продуктивно. Автобуси, на яких Вам належить навчитися водінню, в відмінному технічному стані і пройшли всі необхідні перевірки, після чого допущені до занять. Цікавить вартість навчання на категорію Д або Ви хочете задати будь-які інші питання? Ми будемо чекати Вашого дзвінка, заявки з сайту або особисто Вас в нашій автошколі!

15%
Наш клієнт
Після запису до нас на навчання двоє твоїх знайомих отримають знижку
25%
Студент
Під час запису на курс, покажи студентський квиток і отримуй знижку
30%
Вдвох дешевше
Записуйтесь разом і відразу отримуй знижку
З яких блоків складається навчання на права категорії D?
Навчання складається з чотирьох ключових етапів:
 • Теорія;
 • Практика на автодромі;
 • Практика в місті;
 • Здача екзамена в ДАІ.
Яку кількість пасажирів дозволяється перевозити маючи категорію D і D1?
D1 – до 16 пасажирів, а D – більше 16 не враховуючи водія.