Автошкола Троєщина

автошкола троєщина

Важко уявити сучасну людину без машини. Володіння власним транспортом значно полегшує життя в мегаполісі. Але водіння – складний процес, і дуже важливо вибрати автошколу, яка гарантує можливість засвоїти навички водіння від професійних і досвідчених інструкторів.

Автошкола на Троєщині – це заклад, який працює за перевіреним методом, створеним спеціально для людей з різним рівнем знань і підготовки в області водіння.

Як вибрати автошколу

Вибираючи автошколи, необхідно комплексно оцінити наступні фактори:

  1. Територіальне розташування. Вам має бути комфортно дістатися до класу з дому або з роботи;
  2. Розклад уроків. Можливість вибору режиму тренувань: в будні або вихідні, вранці або ввечері, а також індивідуальні курси з викладачем;
  3. Вартість. Доступна ціна за програму, яка Вас цікавить;
  4. Сучасний автопарк з великим вибором автомобілів. Також великим плюсом буде наявність власного автодрому.

Якщо ви розглядаєте автошколу на Троєщині, радимо вибрати наш заклад.

Програми занять на Троєщині

автошкола на троєщині

Стандартна підготовка водіння на Троєщині в категорії В включає:

  1. Теоретичні заняття в аудиторіях;
  2. Водіння на автодромі;
  3. Практичні заняття на дорогах Києва.

Програма курсу дозволяє освоїти всі необхідні навички водіння. По-перше, студенти вивчають правила дорожнього руху. Після складання іспиту вони отримують доступ до водіння на автодромі з інструктором. Під час їзди курсанти навчаються маневреним водінням: підйомом на шляхопровід і спуском з нього, паркуванню (передом, задом, боком), рухом з перешкодами, водінням назад і т.д.

Після складання іспиту на автодромі студентам надається доступ до їзди по місту. Багато людей хвилюються, коли йдуть на жваві дороги, але не хвилюйтеся. Наші досвідчені інструктори завжди допоможуть в складній ситуації і вчасно зреагують в разі небезпеки. Запрошуємо всіх здати права на Троєщині! Крім стандартного курсу, ми також проводимо заняття з екстремального водіння та відновлення навичок водіння

Скільки коштують курси водіння на Троєщині

В автошколі на Троєщині діють доступні ціни. Вартість навчання розраховується, виходячи з наступних факторів.

  1. Кадровий склад групи (скільки людей зайнято);
  2. Графік навчання (у будні, у вихідні, вранці або ввечері);
  3. Програма курсу.

Отримати права на Троєщині з нами буде дуже легко, адже ми працюємо над затвердженими і простими навчальними програмами, застосовуємо індивідуальний підхід до кожного учня і супроводжуємо його до моменту самостійного виїзду в місто. Залиште заявку на навчання на сайті або зателефонуйте за нашим телефоном. Ми надамо всю необхідну інформацію.

Ціна на навчання в автошколі на Троєщині

Залишилися питання?