Права категорії С в Києві

threory
Теорія
104 години
wheel
Водіння
40 годин
exam
Внутрішні екзамени
Включено у вартість
fuel
Бензин
Включено у вартість
policeman
Супроводження в ГСЦ МВС
Включено у вартість
clock
Термін навчання
від 3 місяців
price
Вартість
від 28000 ₴

При наявності категорії С, водій має право керувати транспортним засобом з дозволеною максимальною масою понад 3500 кілограмів (вантажівки та вантажні авто з причепом не більше 750 кг). Варто зазначити, що навчання на категорію С не дає можливості керувати автобусами, вантажівками до 3 тонн, а також легковим транспортом. Але зате дана категорія відкриває непогані перспективи для професійної діяльності. Серед спеціальностей, які стають доступні після відкриття категорії С можна відзначити наступні: далекобійники, водії-автокрана, експедитори-перевізники та багато іншого. Така праця досить непогано оплачується, а тому якщо Ви вирішили пройти навчання, то це сміливо можна назвати внеском в перспективне майбутнє.

Вартість навчання на категорію C

Категорія, курсТеоріяПрактикаПовна вартість, ₴Термін підготовки
Ціна, ₴К-ть год.Ціна, ₴К-ть год.
C7000104210004028000Від 3х місяців

Ціни на додаткові заняття

КатегоріяЦіна в рамках курса, ₴Ціна поза курсом, ₴Термін підготовки
C80090060 хв.
C180090060 хв.
права категорії с

Як відучитися на категорію С?

Навчання за даною категорією можлива при наданні наступного пакета документів:

 1. Паспорт та його копія;
 2. Медсправка про допустимість керувати транспортними засобами даної категорії;
 3. Водійські права;
 4. Чеки про сплату всіх необхідних мит;
 5. Фотографії 3 * 4 – 3 штуки;

Варто зазначити, що для того, щоб пройти навчання і отримати права категорії С потрібна наявність прав категорії B і довідка про їх отримання. В іншому випадку навчитися на цю категорію просто неможливо. Термін навчання на категорію С становить від 4 до 6 місяців, а також скласти іспити. Розпочати навчання можливо з сімнадцяти років, але самі іспити в ГСЦ МВС можна здати виключно після настання вісімнадцяти років.

Розклад занять
Ранкові групи
dayПонеділок – П’ятниця
time10:00 – 12:00
Денні групи
dayПонеділок – П’ятниця
time14:00 – 16:00
Вечірні групи
dayПонеділок – П’ятниця
time18:30 – 20:30
Групи вихідного дня
dayСубота, Неділя
time
10:00 – 12:00
12:30 – 14:3015:00 – 17:00

Види категорії С

Навчання в нашій автошколі категорії С розділяється на 3 підкатегорії: РЄ, С1 і C1E. У чому ж відмінність між ними? У максимальній масі автомобіля! Розберемося в чому відмінність кожної з підкатегорій:

 • Підкатегорія РЄ. Потрібно в разі, якщо автомобіль категорії С необхідно оснастити причепом масою понад 750 кілограмів.
 • Підкатегорія С1. Дає право керування транспортним засобом масою від 3,5 до 7,5 тонн. Також ця категорія з причепом дає можливість оснастити вантажівка додатковим причепом масою до 750 кг.
 • Підкатегорія С1Е. Дає можливість керувати автомобілем категорії С1 з причепом понад 750 кілограмів, але загальна вага не повинна перевищувати 12 тонн.
 • Категорія С і С1 мають найбільший попит в лінійці, але все залежить виключно від робочої діяльності водія. Для того, щоб отримати підкатегорії РЄ і С1Е потрібно відучитися і здати додатковий іспит в ГСЦ МВС. Така навчання можлива тільки після досягнення 21-річного віку і за наявності стажу водіння вантажівок категорії С і С1.
автошкола категорія с

Як отримати категорію С?

Складання іспитів такої категорії включає в себе:

 1. Теоретичні заняття. Тут буде проведена перевірка Ваших знань ПДР за допомогою спеціального тесту на комп’ютері, який включає в себе 20 питань. Максимальна допустима кількість помилок – 2.
 2. Практичні заняття. Або просто автодром. В цілому, за винятком маси і габаритів автомобіля, такий іспит нічим не відрізняється від здачі на категорію Б.
 3. Місто. Фінальний етап для тих, хто хоче здати на категорію С, який включає в себе тренувальну їзду по місту з інструктором і співробітником ГСЦ МВС.
Наші класи

Чому варто звернутись до нас?

Багатьом водіям категорія С стала справжнім порятунком від безробіття! Адже незалежно від ситуації в країні, попит на послуги водіїв вантажних автомобілів постійно затребувані. А тому варто отримати права категорії С незалежно від того, водите ви вантажівка на даний момент. А де пройти навчання краще за все? Звичайно ж, в нашій автошколі! Адже ми пропонуємо цілий ряд приємних переваг:

 • Висока якість навчання досвідченими інструкторами, кожне заняття буде приносити виключно нові навички та позитивні емоції.
 • Досвідчені викладачі, які відмінно знають свою справу, що доводять на практиці те, що наші учні зробили правильний вибір.
 • Низька вартість навчання на категорію С при високому рівні освіти, ніяких прихованих платежів і переплати.
 • Сучасний і повністю обладнаний автодром, а також автопарк у відмінному технічному стані.
 • Можливість самостійно регулювати графік занять, поєднуючи його зі своїми справами.
 • Навчальні класи нашого навчального закладу повністю обладнано допоміжними тренажерами, які вкупі зі знаннями інструкторів допомагають оволодіти знаннями набагато швидше і простіше.
 • Навчання на категорію С в нашій автошколі не просто допомагає отримати права, а й навчити наших курсантів тонкощам професії, що позитивно вплине на рішення майбутнього роботодавця.
Наш автопарк

Ми будемо раді дати Вам можливість навчитися на затребувану категорію і отримати стабільну роботу в хорошій компанії. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, цікавить ціна навчання або Ви хочете записатися до нас, то Ви можете зв’язатися з нами зручним для Вас способом: по телефону, залишивши заявку на сайті або прийшовши в автошколу.

Якими транспортними засобами дозволено керувати маючи відкриту категорію прав C?
За наявності відкритої категорії дозволяється керування транспортними засобами максимальна маса яких перевищує 7500 кілограмів.
Чим відрізняється категорія C від C1?
Права категорії C1 дозволяють водіння вантажними транспортними засобами, максимальна маса яких не перевищує 7500 кг.
Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 3 )