Автошкола Осокорки в Києві

автошкола на осокорках

Будь-який житель мегаполісу рано чи пізно замислюється про покупку автомобіля. Маючи особистий транспорт, ви можете легко і швидко дістатися до будь-якої точки міста, бути мобільним і не залежати від обставин.

Якщо ви хочете отримати навички водіння, запрошуємо вас в автошколу Осокорки! У цьому філіалі працюють професійні викладачі, які навчать вас їздити в швидкий час і за відмінною ціною. Ми сформували універсальну навчальну програму, яка дозволяє швидко освоїти теоретичні та практичні знання в керуванні автомобілем і в подальшому успішно застосовувати їх на дорогах міста.

Навчальні програми

У нашому закладі ви можете вибрати одну з наступних програм:

 1. Водіння автомобіля з МКПП;
 2. Водіння автомобіля з АКПП;
 3. Навчання онлайн;
 4. Відновлення втрачених навичок водіння;
 5. Екстремальна їзда.

Курс водіння категорії В включає теоретичні заняття, практику на автодромі та водіння в місті. Уроки теорії проводяться в спеціальних аудиторіях, обладнаних матеріалами для кращого засвоєння інформації. Наші викладачі проводять заняття по методичках, що розроблені спеціально для курсантів правого класу.

Практичні заняття в автошколі на Київських Осокорках спочатку проходять з інструктором на автодромі, а потім на дорогах міста. Вони дозволяють навчитися маневреного водіння в обмежених умовах і складних транспортних ситуаціях. Викладач завжди супроводжує студента і на всіх етапах підказує і направляє його, якщо виникають питання.

З нашими викладачами ви навчитеся безпечному і впевненому керуванні автомобілем і легко складете всі іспити!

Чому потрібно вибрати автошколу на Осокорках

автошкола біля метро осокорки

Автошкола біля метро Осокорки має ряд переваг:

 1. Продуманий і адаптований метод навчання;
 2. Кваліфіковані викладачі з великим досвідом роботи;
 3. Навчання в будь-який зручний для Вас час, в тому числі за індивідуальним графіком;
 4. Великий парк сучасних автомобілів з різними видами управління;
 5. Доступні ціни на будь-який курс;
 6. Це чудове транспортне розташування.

Ми надаємо можливість здати права на Осокорках і постійно ведемо набір в нові групи. У нашій автошколі ви отримаєте професійний сервіс і відкриєте для себе здібності водія.

Скільки коштує навчитися їздити на Осокорках

Ми встановили невисоку вартість курсів водіння на Осокорках. Кінцева ціна програми навчання:

 1. Обраний курс;
 2. Кількість учнів у класі;
 3. Режим навчання (в який час і в які дні проходять).

Запрошуємо вас отримати права на Осокорки, спокійно і впевнено пересуватися по місту навіть в найбільш стресових умовах. Наші викладачі забезпечать індивідуальний підхід до кожного учня, в результаті навчання Ви отримаєте всі необхідні навички, щоб завтра потрапити в свій автомобіль і вийти в дорогу! Зателефонуйте нам або подайте заявку на сайті. Наш менеджер готовий відповісти на всі питання про навчання.

Ціна на навчання в автошколі на Осокорках

Залишилися питання?