Перепідготовка з автомата на механіку

Корисність матеріалу:
5 / 5 ( Відгуків: 18 )

Ситуація, в якій водій навчився їзді на автоматі, а потім йому знадобилося вивчитися на механіку, не рідкість. У посвідченні водія немає позначки, яка б вказувала, яким авто ви керуєте. Тому фактично їзда на механіці з правами на автомат можлива, але практично необхідно взяти практичні уроки водіння на МКПП.

Чому проходять перепідготовку з автомата на механіку

Механіку обирають, бо:

 • Таке авто коштує дешевше, ніж із автоматичною коробкою передач;
 • Машина з МКПП простіше у ремонті та в ТО;
 • Найменша витрата палива;
 • Можливість більшого розгону;
 • Водій контролює авто у будь-який момент часу.

Перездавання з автомата на механіку також потрібно, якщо ви влаштувалися водієм і вам належить керувати автомобілем на механіці. Ще ця навичка стане в нагоді, якщо ви знаходитесь за кордоном і хочете орендувати машину – це буде дешевше і зручніше, наприклад, у європейських країнах. Таким чином, навіть якщо ви не плануєте міняти своє авто, навчитися водінню на МКПП ніколи не завадить.

Чому навчаються під час навчання на МКПП

Чи можна з правами на механіку їздити автоматом? Так можна. Але краще не пошкодувати часу та грошей та взяти практичні уроки з інструктором для відпрацювання навичок водіння на МКПП.

До таких уроків входить:

 • Освоєння педалі зчеплення – ви навчитеся “чути” двигун, розуміти, коли можна відпустити зчеплення, тому що авто вже завелося, щоб не виникали ситуації, коли двигун раптово заглух;
 • Робота з трансмісією – керування важелем МКПП при перемиканні швидкостей;
 • Отримання нової навички водіння – при керуванні авто з МКПП необхідна багатозадачність: вижимати педалі, перемикати швидкості, тобто контролювати одночасно ноги, руки, а ще й дорогу;
 • Рух на підйомі та рушання з місця. Ці прості на АКПП стають досить складними на МКПП, їх освоюють окремо, і це найважливіший етап навчання.

Також на уроках ви дізнаєтеся, коли краще ставити авто на ручник, коли перемикати нейтральну швидкість, коли гальмувати двигуном і т.д.

Перевчитися з автомата на механіку

Як бачите, нюансів при перенавчанні багато. Чи можна в автошколі перейти із механіки на автомат? Звичайно можна. У нашій установі ви зможете в індивідуальному порядку домовитись про заняття з інструктором. Залежно від швидкості освоєння навичок може знадобитися 3-5 занять, і коли ви відчуєте впевненість за кермом механіки, то зможете виїхати до міста.

Вам не доведеться знову складати іспит. Тільки ви самі визначаєте, коли готові сісти за кермо МКПП, тобто:

 • Освоїли їзду на трансмісії;
 • Навчилися швидко перемикати швидкості при інтенсивному русі;
 • Навчилися “відчувати” авто, співвідносити кількість оборотів двигуна, швидкість потоку, розуміти, коли яка швидкість потрібна.

Зателефонуйте нам, щоб записатися на уроки з практичного водіння на МКПП. Ми в короткий термін зможемо навчити кожного бажаючого!

Зміст статтіЗміст статті
Перепідготовка на МКПП
Навчання на МКПП
Підсумок
Залишились питання?
Якщо у вас залишилися питання, заповніть форму та наші фахівці у найближчий час зв'яжіться з вами

  необхідно всього 2 місяці
  Вже через два місяці ви отримаєте водійські права.
  немає прихованих платежів
  Часткова або повна оплата вартості навчання.
  навчальні закладів
  Всі навчальні заклади розташовані біля метро.
  водіння
  Практичні заняття вже на другому тижні.
  arrow top