Як купити водійське посвідчення в Україні

Корисність матеріалу:
5 / 5 ( Відгуків: 17 )

Деякі водії вважають за краще йти в обхід правил і прагнуть без навчання в автошколі придбати права. Якщо при цьому вони вже добре володіють правилами дорожнього руху, мали досвід водіння поза цивілізованими дорогами, то сам факт купівлі посвідчення водія буде не такий страшний. Інша річ – якщо водій недосвідчений і любить поганяти на дорогах, створюючи небезпеку для інших учасників руху.

Ми не продаємо водійські посвідчення! Купуючи права, Ви не тільки порушуєте 358 статтю Кримінального кодексу України, а й створюєте загрозу для себе та інших учасників дорожнього руху.

Чому купують посвідчення водія

Чому деякі обирають цей шлях?

  • Можна придбати права за доступною ціною. Ви заплатите менше за готове посвідчення, аніж за повноцінне навчання в автошколі;
  • Це економія часу, коли хочеться чи потрібно сісти за кермо прямо зараз;
  • Ви одразу отримуєте ще й медичну довідку, а також сертифікат про проходження в автошколі.

Такі дії нелегальні, проте встановити факт купівлі документа без навчання, навряд чи вдасться. Все тому, що оформлення відбувається через автошколу та дані вносяться до бази ГСЦ МВС.

Якщо ви хочете дізнатися, як купити права, цікавитеся і тим, де це зробити.

Де придбати права на машину

Відповідаючи на запитання, у кого можна купити права, скажемо, що знайти таку організацію не важко. Достатньо звернутися до інтернету або запитати у знайомих, і ви, напевно, вийдете на потрібну компанію. Вони пропонують не тільки первинне отримання водійського, але і його відновлення, якщо вас з якоїсь причини позбавили прав.

Хочемо звернути увагу, що в нашій автошколі не можна придбати посвідчення водія. Ми не підтримуємо цю ініціативу, оскільки велика кількість недобросовісних водіїв, які самовпевнено вважають, що добре освоїли навичку водіння, а насправді це не так. В результаті зростає кількість аварій, погроз іншим водіям та пішоходам.

Якщо ви спантеличилися покупкою документа, важливим фактором для вас стане і те, скільки коштує купити права на машину.

За скільки можна придбати права

Скільки коштує купити права України? Сьогодні ця сума становить у середньому 4000 грн. Доведеться почекати 1-2 тижні. Безумовно, це важливий чинник для тих, хто вирішує обійтися без навчання в автошколі, на яку піде 2-3 місяці та приблизно 8000-11000 грн. (якщо ви вчитеся керувати автомобілем). Таким чином, купівля готового посвідчення приблизно в 2 рази дешевша.

Вартість послуги залежатиме ще від того, яку категорію ви купуєте. Зазвичай подібні організації пропонують купити документ не тільки на найпопулярнішу категорію B, а й інші.

Важливо пам’ятати, що навіть якщо ви купили посвідчення, дуже важливо досконало володіти навичкою водіння. В іншому випадку ви ризикуєте порушити правила і втратити можливість водити. І тоді знову доведеться сплатити цю суму.

Ми не рекомендуємо використовувати таку послугу. ;Краще запастися терпінням та пройти кваліфіковане навчання в нашій автошколі у найкращих викладачів, які навчать грамотного та безпечного керування авто та іншими транспортними засобами.

Зміст статтіЗміст статті
Чому купують права
Де придбати права
Ціна водійських прав
необхідно всього 2 місяці
Вже через два місяці ви отримаєте водійські права.
немає прихованих платежів
Часткова або повна оплата вартості навчання.
навчальні закладів
Всі навчальні заклади розташовані біля метро.
водіння
Практичні заняття вже на другому тижні.
arrow top