Чи можна здавати на права на своїй машині?

Корисність матеріалу:
5 / 5 ( Відгуків: 21 )

Наc часто запитують: чи можна складати іспит з водіння на своїй машині? Адже якщо людина планує пройти навчання, але при цьому вже має авто, на якому їздитиме надалі, це резонне питання. Чому б одразу не освоїти їзду на своєму автомобілі? У статті розповімо, наскільки це можливо.

Як проходить навчання

Усі учні спочатку проходять теоретичний блок у навчальних класах, використовуючи методичні інтерактивні матеріали, які максимально відтворюють ситуації на дорогах. Після успішного складання теоретичного іспиту курсант отримує доступ до їзди на автодромі, де відпрацьовує:

 • Рух в обмеженому просторі;
 • Паркування заднє, переднє, бічне;
 • Підйом та спуск з естакади.

Наступний етап, після освоєння автодрому, – місто. Там учень отримує навички практичної їзди на жвавих дорогах, за умов пробок, утрудненої видимості тощо.

Виходить, що 2/3 навчання проходять на авто, а отже, актуальне питання: чи можна складати іспит у ГСЦ МВС своєю машиною?

Чи можна здавати керування на своїй машині

Однак не все так просто. Здавати водіння на своєму авто не вийде, оскільки:

 • Їзда в місті передбачає наявність у машині інструктора, у якого мають бути запасні педалі гальма та газу, дзеркала, а якщо авто з МКПП, то ще й дублююче зчеплення. Очевидно, що у вашому авто таких педалей не буде;
 • Кожна навчальна машина має бути оснащена знаком “У”, який говорить про те, що за кермом – учень.

Якщо придбати знак не складе труднощів, то з педалями справа складніша. Це головна причина, через яку скласти іспит на своїй машині не вийде. Та й чи це потрібно? У нашій автошколі представлений великий вибір вітчизняних і іноземних авто. Ми завжди прагнемо підібрати машину з максимально схожими характеристиками та потужністю, якщо майбутній водій має свій транспортний засіб.

Крім того, навчання на нашій машині – це зручніше для вас ще в тому плані, що в процесі їзди авто неминуче зазнає зношування. Якщо ви ще не володієте великим досвідом, то різко гальмуватимете, газуватимете, що вплине на передчасне псування двигуна.А якщо раптом ви не встигнете вчасно зманеврувати та подряпаєте свою нову машину під час руху, буде прикро, вірно?

Тому краще залишити своє нове авто до того моменту, коли ви зможете впевнено виїхати на дороги міста, а вчитися водінню в автошколі.

Зміст статтіЗміст статті
Етапи навчання
Екзамен на своїй машині
Залишились питання?
Якщо у вас залишилися питання, заповніть форму та наші фахівці у найближчий час зв'яжіться з вами

  необхідно всього 2 місяці
  Вже через два місяці ви отримаєте водійські права.
  немає прихованих платежів
  Часткова або повна оплата вартості навчання.
  навчальні закладів
  Всі навчальні заклади розташовані біля метро.
  водіння
  Практичні заняття вже на другому тижні.
  arrow top